Пн - Пт

9:00 - 17:00

Переобладнання мікроавтобуса: встановлюємо електропривод дверей

 

Часто в маршрутках і автобусах, що курсують в населеному пункті і за його межами, доводитися спостерігати таку картину. До внутрішньої ручки дверей транспорту, через яку проводитися посадка/висадка пасажирів, прив'язана мотузка, за допомогою якої водій відкриває і закриває їх. Цей лайфхак - спосіб уникнути сильних ударів дверима, здатних привести до поломки. Ті автовласники, які не захотіли вести такі «танці з бубном», замовляючи переобладнання мікроавтобуса в комплексі або в якості окремої послуги обрали електропривод зсувних дверей для свого транспорту.

Електропривод - це механізм, який м'яко дотягує двері до їх щільного закриття і так само м'яко відкриває в місці зупинки транспорту. Вважається одним із способів додати авто безпеки, тому що допомагає виключити неповне закриття дверей, через якого історії відомі випадки травмування людей. Пасажири бувають різні, в тому числі розсіяні, непосиди (часто це діти), нетверезі. Від них можна чекати чого завгодно. Намагаючись вийти з автобуса, не дочекавшись його повної зупинки, або притулившись до нещільно закритих дверей, вони можуть просто випасти під час поїздки.

З електроприводом справи йдуть по-іншому. На торпедо встановлюється кнопка, яка керує механізмом, автоматично відкриваючи двері, коли потрібно. За бажанням ця кнопка може бути розташована окремо, на спеціальному пульті, що нагадує пульт від сигналізації.

Таким чином, водій сам вибирає місце зупинки, враховує безпеку ситуації і тільки після цього відкриває двері. Пасажири, чиї руки зайняті багажем, теж по достоїнству оцінять дану систему. Адже їм не потрібно думати, як відкрити двері або кого з попутників про це попросити.

Деякі вважають, що при знеструмленні транспорту з електроприводом, двері заклинить. Це не так. Двері можна буде відкрити звичайним способом, і ніхто з пасажирів не залишиться заручником ситуації.

Такий механізм корисний і тим, що з його допомогою і замок, і опорний ролик прослужать довше, а це вже економія. Регулярне смикання ручки, упор на саму її поверхню, вібрація в разі недозакриття дверей або, навпаки, сильні удари в спробі закрити їх приводять до псування елементів конструкції, тоді як з ЕПД подібні навантаження мінімізуються.

Звичайно, ситуації бувають різні. Трапляється, що в дверному отворі застряє камінчик або будь-яка інше перешкода, через що механізм перестає працювати. Щоб такого не сталося, на спеціалізованих СТО клієнтам пропонують удосконалити електричний привід зсувних дверей фотоелементом.

Самостійно проводити монтаж ЕПД не варто. Відсоток випадків, коли це дійсно вдавалося критично малий. Найчастіше фахівцям доводиться виправляти помилки дилетантів, а власникам, які хотіли, але не змогли заощадити, наново купувати зіпсовані деталі і все ж платити за роботу. Тоді як професіонали бердичівської компанії Bus Service якісно і доступно допоможуть встановити електропривод зсувних дверей на ваш транспорт і продовжити безпечно і з комфортом їздити по маршруту, перевозити пасажирів.

схожі статті