Пн - Пт

9:00 - 17:00

Автоскло

Автомобільне Скло

 

Продаж, монтаж і тонування

Якісне автоскло - запорука комфортної поїздки і створення потрібного мікроклімату в салоні машини. Віконні отвори транспортного засобу повинні бути акуратно і рівно врізаними, герметичними. Від того, наскільки професійно буде проведена робота над встановленням автоскла буде залежати також і подальша робота кліматичної техніки. Адже, якщо монтаж автоскла буде проведено погано, існує ризик наявності щілин, через які, в залежності від температури за вікном, буде виходити нагріте, чи, навпаки, охолоджене повітря з салону, в той час як з вулиці всередину транспорту буде затягувати в надлишку пил і вологу. Якісне встановлення і заміна автоскла легкових автомобілів і мікроавтобусів здійснюється в Бердичеві майстрами компанії Bus Service.

Також ми надаємо такі послуги, як монтаж, заміна лобового скла, кузовні роботи по врізки додаткових вікон при переобладнанні мікроавтобусів, тонування авто. Останнє користується величезною популярністю, так як здатне захистити салон від нагрівання у спеку і уникнути вигоряння обшивки, а також приховати від сторонніх очей його вміст, наприклад, цінні речі, сумки, гаманці, залишені на сидіннях без нагляду й здатні привернути увагу шахраїв.

 

Послуги

 • Врізка і монтаж скла в мікроавтобуси
 • Заміна лобового скла в автомобілях всіх марок
 • Тонування автомобільного скла
 • Зняття тонування автомобільного скла

Якісне тонування наділене в тому числі захисною функцією, адже в разі аварії здатне утримати уламки битого скла, не дозволивши їм розсипатися і нанести ушкодження водієві і пасажирам. Головне, дотримуватися норм тонування і не використовувати для його здійснення занадто темних плівок. По-перше, це заборонено ПДР, а по-друге, надмірно затемнене скло в темну пору доби буде впливати на якість видимості, ускладненюючи рух і змушуючи водія напружувати зір, виглядати з вікон, щоб уникнути ДТП. Не варто самостійно вибирати автоскло і інші супутні матеріали. Установка автоскла, його заміна, тонування повинні проводитися виключно фахівцями. Адже недосвідченість в даному питанні може зіграти з вами злий жарт і потягнути за собою додаткові витрати.

 

Зв'яжіться з нами

Шукайте автоскло?
Потрібна тонування скла авто?

Залиште ваш телефон і наш менеджер
зв'яжеться з вами найближчим часом

 

Виробники Автоскла

 • SafeGlass
 • FY Fuyao Glass
 • Pittsburgh Plate Glass
 • HAN Glass
 • Doraglass
 • Pilkingtons
 • Saint-Gobain Sekurit
 • Nippon Glass

Ціни на автоскло різні, при чому скло на кожен окремий автомобіль може істотно відрізнятися за вартістю. Підсумкова сума буде залежати від марки транспортного засобу, виробника автоскла і займаного ним цінового сегменту в співвідношенні ціна-якість. Для пересічного автомобіліста візуально немає ніякої різниці між запропонованими склом, тому ціна грає головну роль при його виборі. Але не завжди дешевизна, як, власне, і дорожнеча свідчать про якість матеріалів. Потрібно розбиратися в нюансах виробництва і характеристиках, щоб зробити правильний вибір автоскла, зокрема - лобового.

Для цього варто проконсультуватися у кваліфікованих фахівців, яким плануєте надалі довірити його монтаж. Майстри компанії Bus Service знають, на що потрібно звертати особливу увагу при покупці матеріалів, автозапчастин і комплектуючих, співпрацюють з їх дистриб'юторами і прямими виробниками, так що, замовляючи автоскло для свого транспортного засобу у нас, Ви не витратите час на пошук і не переплатите зайвого.

Команда професіоналів, що працюють у нас на виробництві, в обумовлені строки виконає Ваше замовлення, будь то встановлення або заміна автоскла легкових автомобілів і мікроавтобусів. Також в переліку послуг наших майстрів тонування автомобіля різними видами плівки в залежності від побажань замовника. Всі роботи ми виконуємо в обумовлені терміни, тож, співпрацюючи з нами, затяті автомобілісти стануть пішоходами дуже ненадовго. Для того, щоб стати нашим клієнтом, достатньо зателефонувати або зв'язатися з нами по електронній пошті, домовитися про зустріч і в зручний для Вас день під'їхати до нас на фірму.