Пн - Пт

9:00 - 17:00

Документи на Переобладнання

Оформлення документів

 

На переобладнаний транспорт

Крім технічної сторони питання, переобладнання мікроавтобусів має також і «паперову» - документальну сторону, без якої законно пересуватися в переробленому авто неможливо. Для того, щоб вантажний фургон прийняв вигляд пасажирського, потрібно спочатку отримати дозвіл на зміну її цільового призначення. Дана процедура не така вже складна, як може здатися на перший погляд, але тим не менше вона, як будь-яке інше оформлення довідок, займає багато часу і забирає не менш сил. Крім того, мало хто одразу розуміє, з чого почати оформлення документів на переобладнання автомобільного транспорту, куди йти і що для цього взагалі потрібно.

Для зручності наших клієнтів в компанії Bus Service працюють юридично підготовлені фахівці, які консультують щодо послідовності процедури отримання дозволу, або, за бажанням клієнта, повністю беруть оформлення документації на себе. Дана послуга повністю звільняє Вас від відвідування держустанов, черг, збирання довідок.

 

Документи які необхідні для перереєстрації транспортного засобу

  • Копія техпаспорта транспортного засобу
  • "Акт огляду "транспортного засобу (видає МРЕВ)

Єдине, що від Вас потрібно, це копії техпаспорта і «Акту огляду» транспортного засобу. Останній видається в МРЕВ на основі заяви про намір переобладнати вантажний фургон на пасажирський. Якщо Ви не місцевий і Вас турбує питання про те, чи можливо оформити документи на переробку не за місцем реєстрації, то не варто хвилюватися. Немає ніякої різниці, в якому місті буде отримано дозвіл на переобладнання. Тобто, після передачі нам вищезазначених копій Ви можете вирушати додому, а наші фахівці, оформивши все у нас в Бердичеві, по закінченню процедури перешлють уже готовий пакет документів зручною для Вас службою доставки.

 

Зв'яжіться з нами

Бажаєте оформити переобладнання
транспортного засобу?

Залиште ваш телефон і наш менеджер
зв'яжеться з вами найближчим часом

Перереєстрація транспортного засобу проводиться на основі Постанови Кабінету Міністрів України №1388 від 07.09.1998 року. Сьогодні діє в останній своїй редакції № 1371, від 23.12.2009 року ( «Про порядок держреєстрації (перереєстрації), зняття з державного обліку автобусів, самохідних машин і автомобілів, які сконструйовані на шасі автомобілів, а також мотоциклів усіх марок, моделей і типів, мотоколясок, напівпричепів і причепів, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів »). Документ свідчить про те, що не знятий з обліку (без реєстрації) транспортний засіб переобладнати офіційно неможливо.

В середньому оформлення дозвільних документів для переобладнання займає близько одного робочого тижня - десяти днів. Тому, дуже зручно, коли хтось крім Вас може зайнятися цією процедурою. Але варто бути пильним: нині з'явилося багато шахраїв, які обіцяють за солідну суму вирішити паперові питання швидко і безболісно, нібито, за допомогою власних зв'язків. Не вірте, це банальна викачка грошей.

 

Документи які отримує власник після переобладнання транспортного засобу

  • Заключение научно-технической экспертизы ГП «ГосавтотрансНИИпроект»
  • Копия «Сертификата соответствия»
  • "Акт технічної експертизи відповідно до ст. №37 постанови «Про порядок держреєстрації ...»

Раніше озвученого терміну нічого не вийде і добре, якщо справа закінчиться тільки парою викинутих на вітер сотень. Просто так віддавати свої документи будь-кому недоцільно. Пам'ятайте про це, коли шукаєте легкий шлях, намагаючись максимально спростити для себе документальну процедуру. Крім того, консультація у наших фахівців щодо зміни цільового призначення авто не буде вартувати Вам нічого, а послуга повного оформлення «під ключ» має встановлену ціну, що не залежить від того, на якому авто Ви заїхали в ворота нашої компанії, і вона цілком прийнятна, на відміну від цін на подібні послуги на інших підприємствах. Звертайтеся в Bus Service! Ми допоможемо без будь-яких зусиль з Вашого боку оформити дозвіл на переробку і якісно, професійно виконаємо переобладнання Вашого вантажного фургону на сучасний пасажирський мікроавтобус.