Пн - Пт

9:00 - 17:00

Переобладнання Мікроавтобусів Відгуки

Додайте свій відгук!

Бердичівська компанія Bus Service цінує кожного свого клієнта і кожен новий довірений нам автомобіль. Приємно, коли до нас приїжджають люди за порадою своїх друзів або по відгуках, прочитаних ними тут, на нашому сайті. Для нас дуже важливо знати, якою стала для Вас співпраця з майстрами Bus Service, чим вона запам'яталася і, сподіваємося, сподобалася, або ж які зауваження (поради, побажання) щодо нашої роботи у вас є. Діліться враженнями, пишіть свої коментарі, адже вони будуть корисні як іншим автомобілістам, так і нам самим, слугуватимуть стимулом рости далі, розвиватися, удосконалювати свою майстерність і пізнавати новинки сфери автосправи.

Рейтинг Переобладнання Мікроавтобусів Bus Service 4.76 из 5. Кількість відгуків - 29 Відгук в Бердичев , Житомирская обл., Украина

Переобладнання Opel Vivaro

Зробив тут переобладнання Опель Віваро з вантажівки в пасажир. Якістю роботи залишився задоволений. Бонусом - безкоштовне проживання в готелі, тут же на фірмі, без проблем можна прісутствовам під час роботи і не переживати за машину.
Евгений, Київ
17 лютого 2021

Переобладнання Мерседес Віто

З нашого вантажного Вів не першої свіжості зробили відмінний пасссажірскій бусик. Бисто, якісно і за не всі гроші. Що вразило, так це те, що машину після переобладнання загнали на мийку, дрібниця, але таке ставлення до клієнтів дуже підкуповує. Рекомендуємо!
Артур, Житомир
05 лютого 2021

Переобладнання Mercedes Sprinter

Робили тут бус для перевезення туристів. Залишилися задоволені результатом. По-перше - все на місці від обшивки салону до монтажу і заправки надахового кондиціонера, по-друге - ціну предлежит дешевше ніж інші обшивки, а тут їх не мало, по-третє - всю роботу від і до зробили за три дні, весь цей час ми були присутні і спостерігали за процесом, проживали тут же в комфортних номерах БЕЗКОШТОВНО. Рекомендуємо!
Павло, Київ
13 січня 2021

Переобладнання Mercedes Sprinter в міжміський

Переобладнали Мерседес Спринтер з вантажного в пасажир для перевезення туристів. Тут впоралися із завданням відмінно. Професійно встановили надаховий кондиціонер, на установку зробили хорошу знижку. Для іногородніх є дуже пристойні номери, з клієнтів за проживання грошей не беруть. Ціна в підсумку вийшла дешевше ніж на інших обшиваннях Бердичева. Рекомендую.
Андрій Петрович, Одеса
21 грудня 2020

Переобладнання мікроавтобуса документи

Допомогли з документами на переобрудованний мікроавтобус. Дуже тямущий менеждер пояснив все доступно. Дякуємо!
Кирилл, Київ
27 листопада 2020

Переобладнання мікроавтобуса Фольксваген Транспортер

Чудовий сервіс. Швидко та якісно. Рекомендую!
Саша Куц, Новоград-Волинський
09 листопада 2020

Переобладнання Фольксваген Транспортер 5 в пасажирський

Переобладнав тут свій Фольксваген Транспортер 5 серії з вантажівки в пасажир. Приїхав, спілкувався тільки з менеджером, робітників не бачив. На вибір і узгодження пішло близько дух годин, після чого відразу поїхав. Залишати не болся так як все виглядало пристойно - великі чисті цеху, територія, що охороняється в промисловій зоні. Через три дні подзвонили, готове мовляв. З плюсів - ціна, все в одному місці (заправив кондиціонер і встановив автономний обігрівач), оформив документи. З мінусів - поки не виявив, поїздимо побачимо.
Андрій Лісняковський, Київ
08 жовтня 2020

Перетяжка салону Toyota Land Cruiser

Перетягував тут весь салон Toyota Land Cruiser в натуральну шкіру. Якість роботи і матеріалу 5+. Дуже приємне і ввічливе обслуговування. Обійшлося дешевше ніж мені вважали в Києві. Зробили за три дні. Спасибі, рекомендую.
Володимир Хижніченко, Київ
17 вересня 2020

Переобладнання Renault Master

Переробляв в Бердичеві свій вантажний Рено Мастер в грузопассажир. Відгуків прочитав багато, як хороших, так і поганих. Машина потрібна для перевезення будівельної бригади, так що особливих запитів до краси не було потрібно, головне зручність і якість. У Бердичеві обшивок на кожному розі, якщо щось не сподобається, поруч є інші, але краще домовиться заздалегідь - буде дешевше і швидше. Саме зедесь все влаштувало, особливо ціна і хороші кімнати для ночівлі (з усіма зручностями і кондиціонером) я сподіваюся не на шкоду якості. Машину робили два дні, поїхав тільки на третій. Вообше я залишився задоволений і можу рекомендувати.
Максим, Одеса
03 вересня 2020

Реставрація салону Mercedes Sprinter

Зробили тут перетяжку салону рейсового Mercedes Sprinter. Все відмінно і якість і обслуговування. Ціна нормальна. спасибі
Георгій Демус, Київ
17 серпня 2020