Пн - Пт

9:00 - 17:00

Автоклімат

Автомобільна Кліматична техніка

 

Установка і обслуговування

Де б Ви не знаходилися, важливо, щоб Вас оточувало сприятливе середовище. Зокрема, якщо мова йде про проведення часу в дорозі в салоні автомобіля. Автоклімат - важлива, якщо не сказати одна з основних складових комфортної поїздки. Яким він буде, залежить від того, наскільки оснащеним якісним кліматичним обладнанням буде Ваш автомобіль. Ми в курсі останніх новинок і модних віянь у сфері клімату авто, адже вже не перший рік на ряду з компанією Bus Service успішно функціонує і розвивається наше підприємство "AвтоКлімат Бердичів". Його профіль - автомобільна кліматична техніка:

 • Установка і продаж автомобільних кондиціонерів
  (штатних і універсальних)
 • Сервісне обслуговування автомобільних кондиціонерів
 • Діагностика і ремонт автомобільних кондиціонерів
 • Заправка автомобільних кондиціонерів
 • Продаж комплектуючих до автомобільної
  кліматичній техніці
 • Установка автономних обігрівачів салону
 • Установка передпускових підігрівачів двигуна
 • Ремонт і сервісне обслуговування автономних опалювачів

Співпраця з "AвтоКлімат Бердичів" забезпечить Вас якісним автокліматом, підібраним справжніми профі у цій технічній галузі. При цьому, ми врахуємо всі Ваші побажання, у тому числі, фінансові, і купівля обігрівача і / або кондиціонера, встановлення чи обслуговування автомобільної кліматичної техніки мине без відчутної діри для бюджета. У нас завжди в наявності широкий вибір кліматичної автотехніки провідних виробників, перевірених часом, не втрачаючих свою популярність бестселерів, а також надсучасних інноваційних продуктів, які допомагають обігріти або охолодити Ваш автомобіль. Фахівці нашої фірми допоможуть Вам визначитися з вибором, зі знанням справи проведуть монтаж систем обігріву і кондиціонування, діагностику вже наявного автоклімату, при необхідності - його заправку або ремонт.

 

продаж, установка, заправка, діагностика і ремонт

системи автоклімату

Компанія «АВТОКЛІМАТ Бердичів» - установка, комп'ютерна діагностика, ремонт і сервісне обслуговування автомобільної кліматичної техніки. Універсальні і штатні автомобільні кондиціонери, автономні обігрівачі салону і передпускові підігрівачі двигуна.

Офіційний дистриб'ютор Webasto и Eberspacher.

Сьогодні автоіндустрія розвивається стрімкими темпами, з кожним роком представляючи все більш сучасні системи клімат контролю, що дозволяють створити в машині максимально комфортний для водія і його пасажирів температурний режим. А температура, як відомо, безпосередньо впливає на самопочуття людини. Якщо вона нижче або вище норми, цілком ймовірно, що це може позначитися на самопочутті водія і поставити під загрозу безпеку пересування в авто.

Встановлення і подальша діагностика кліматичних систем автомобіля повинні здійснюватися виключно кваліфікованими фахівцями. Це допоможе уникнути можливих в подальшому більш серйозних поломок, як наслідок - додаткових витрат на їх усунення. Майстри компанії Bus Service співпрацюють зі своїми колегами з АвтоКлімат - нашої дочірньої фірми, що займається клімат контролем автомобіля, тому завжди максимально обізнані в даному питанні. Поки інші компанії тестують новинки і тільки намагаються розібратися в їх «плюсах» і «мінусах», наші фахівці вже сміливо радять їх клієнтам або ж навпаки - відмовляють від покупки, у разі їх малої функціональності або інших недосконалостей і недоліків. Потрібно оснастити транспортний засіб обігрівачем або кондиціонером? Звертайтеся! Будемо раді бачити Вас в числі клієнтів нашої компанії.