Пн - Пт

9:00 - 17:00

Види автоскла і етапи його встановлення в мікроавтобус

 

Скло в автомобілі відіграє дуже важливу роль. Від якості матеріалу і грамотності його монтажу залежить багато, тому ці аспекти повинні бути ключовими при виборі самого скла і фахівців, яким ви довірите роботу з ним. Навіть звичайна заміна скла в авто - процес копіткий. А врізка віконних прорізів і встановлення скла в мікроавтобус, без яких неможливо провести переобладнання мікроавтобуса, ще більш делікатний процес перевтілення, що вимагає акуратності і уважності.

Для переробки краще купувати заводське автоскло. При його виготовленні використовуються спеціальне обладнання і складові, а також технології і фахівці, які розбираються у всіх тонкощах їх застосування.

Популярністю користуються матеріали бердичівського фірми «Safe Glass Factory», нікопольського «Престижу», столичної «Трейдсістем», скло, виготовлене заводом «Оріон-Гласс», що в місті Шпола і т.д. Асортимент товарів у всіх перерахованих вище виробників допомагає максимально точно підібрати ідеальний варіант для вашої машини.

Це може бути сталініт - одношарове загартоване скло, двошарове або тришарове скло (дуплекс або триплекс), гартоване, ламіноване, тоноване, інкапсульоване, термопоглинаюче скло. Вони відрізняються своїми характеристиками. Прийнято вважати, що найкращим варіантом засклити заднє і бокове скло є сталініт. Його перевага в тому, що в разі непередбаченої ситуації на дорозі, при ДТП, воно розсиплеться на дрібні, як би поліровані, осколки, які менш небезпечні, ніж бите скло з загостреними гранями. Хороші показники і у триплекса. Цей вид скла часто використовують в якості лобового. Триплекс має прошарок, яким виступає полівінілбутіральная плівка. При пошкодженні скла вона теж може убезпечити водія і пасажирів: осколки триплекса не розсипаються, а залишаються приклеєними до клейкого прошарку.

Характеристики автоскла - основний критерій їхньої затребуваності. Товщина, міцність, стійкість до ударів - це те, що враховують професіонали, проводячи переобладнання мікроавтобуса з вантажного на пасажирський варіант. І те, що радять вам як кращий варіант для вашого транспортного засобу.

Але вибір скла - це тільки половина успіху. Потрібно також знайти професіоналів, які якісно виконають роботу по його монтажу. Встановлення скла в мікроавтобус вимагає особливих навичок і умінь. Людині без досвіду проведення такої послуги із завданням не впоратися. Вона складається з декількох етапів. Спочатку фахівці проводять заміри і виробляють порізку скла, розраховують, де розташуються додаткові віконні прорізи в кузові і врізають їх. Далі обробляють їх кромки, чистять від корозії, бруду. Тільки після цього приступають безпосередньо до заскління. Скло акуратно сідає в отворі на клей, фіксується ущільнювачами, проводиться його герметизація. Помилок тут бути не повинно, адже від якості виконання залежить, чи буде потрапляти в салон пил або вода ззовні, чи дутиме з вікна, наскільки надійно скло буде закріплене і чи буде безпечним для пасажирів.

У компанії Bus Service, що в місті Бердичеві, працюють тільки професіонали сфери автосправи. Звернувшись до нас, можете бути впевнені, що переобладнання мікроавтобуса буде проведено на найвищому рівні, якісно, за доступною ціною, в обумовлені терміни.

схожі статті