Пн - Пт

9:00 - 17:00

Системи підігріву сидінь в машині: яку вибрати?

 

Автомобілісти вже почали готувати свої транспортні засоби до зими. Це відбивається на зайнятості спеціалізованих СТО, до яких за сезонними послугами шикуються черги водіїв. Однією з таких є підігрів сидінь авто. Крісла з підігрівом - це комфортно, до того ж вони є додатковим джерелом тепла, який допомагає встановити в салоні потрібний температурний режим навіть в лютий мороз. Сучасні транспортні засоби в більшості своїй вже випускаються з даними функціоналом. Але далеко не всі можуть похвалитися машиною останніх років випуску. Якщо ви з їх числа - вирішити питання можна окремо.

Обігрів може вити вбудованим або зовнішнім, в залежності від того, на який результат розраховує власник транспорту і якою сумою володіє. У першому випадку оснащенню машини передує повне перекроювання сидінь. Часто вбудований підігрів сидінь замовляють як одну з комплексу послуг, які включає переобладнання мікроавтобуса. У такому випадку всі роботи проводяться одна за одною, поетапно, не боячись пошкодити демонтажем/монтуванням крісел готові ділянки авто, їх покриття. Хоча і в якості індивідуальної послуги підігрів сидінь користується популярністю.

Алгоритм роботи наступний. Фахівці знімають обшивку крісел, а під неї заводять нагрівальні елементи, які під'єднують до штатної проводки. Один елемент встановлюють на саме сидіння, інший - на його спинку. Після чого, перевіряють, чи все працює, і знову обтягують матеріалом. Такий вид підігріву дуже зручний, адже в дорозі він не сповзає, так як надійно закріплений під покриттям. Знімати його на літній період не потрібно, а в сезон він включається сам, за допомогою ключа запалювання, водій тільки управляє режимами обігріву. У таких систем підігріву крісел багато переваг, з недоліків – їх ціна.

Багато автомобілістів вважають і сам підігрів, і його монтаж недешевим задоволенням та переконані, що їм під силу самостійно провести роботу по встановленню. Але треба розуміти, що це процес відповідальний, і якщо щось зробити не так, наслідків не уникнути, аж до загоряння машини. У кращому випадку ви пошкодите конструкцію сидіння, його покриття, і саму систему, тобто така економія може обійтися вам дорожче.

Якщо витрачатися на роботу ви все ж не хочете, варто звернути увагу на зовнішній обігрів. Це можуть бути спеціальні чохли або накидки. Чохли, стандартно, одягаються на сидіння, які не сповзають під час їзди, підключаються до прикурювача. Вони здатні також захистити оббивку від забруднень, але зовні естетичного вигляду салону не надають. На відміну від вбудованого обігріву, зовнішній не ховається, а навпаки - як би виставлений на показ, далеко не завжди він гармонує із загальним оформленням салону, передні крісла відрізняються від задніх диванів, на яких такі нагрівальні чохли не використовуються.

Накидки ще більш портативні. Постелив, доїхав, зупинився і зняв накидку, при необхідності - постелив її в іншому авто і поїхав далі. Накидка являє собою подушку або дві (тільки на сидінні або сидіння + спинка), енергії споживає мінімум, місця теж займає мало, коштує недорого. Але в поїздці з ними вас чекає сумнівний комфорт.

Якщо їх надійність не закріпити, в дорозі ви, раз у раз, будете відволікатися від керування машиною, поправляючи незручне сповзаюче покриття. Якщо два останні варіанти вас не влаштовують, і ви хочете встановити вбудований підігрів сидінь в свою машину, професіонали компанії Bus Service якісно і за доступною ціною втілять ваші бажання на практиці. Звертайтеся!

схожі статті