Пн - Пт

9:00 - 17:00

Перевірка прав онлайн тепер в Україні

 

Не так давно українські водії завантажили на свої смартфони додаток «Дія», як в сервісному центрі МВС презентували новий електронний сервіс для автомобілістів. Днями на сайті відомства з'явилася інформація про те, що відтепер перевірити водійське посвідчення можна онлайн. Тобто, при бажанні і наявності інтернету, зайшовши у спеціальну програму і вписавши в зазначену графу серію і номер прав, можна дізнатися, чи видавався документ і які категорії у ньому відкриті.

Сервіс так і називається - «Перевірка водійського посвідчення». Керівництво центру переконане, що таким чином вдасться значно спростити роботодавцям прийом співробітників, чия діяльність пов'язана з управлінням авто. Потенційний начальник з легкістю зможе вибрати підходящого водія, у якого відкриті потрібні йому категорії. Також така онлайн-перевірка значно спростить взяття авто в оренду і розвиток власного бізнесу.

Тим більше, що сьогодні багато приватних фірм і окремі підприємці роблять ставку на туристичні поїздки по Україні.

Переобладнання мікроавтобусів з вантажного на пасажирський дозволяє розпочати власну справу з мінімальними витратами. Особливо в порівнянні з тими, у які обійшлася б покупка оригінальних заводських пасажирів. Але після переробки у багатьох виникає питання: де взяти штат кваліфікованих водіїв, з відкритими категоріями, що дозволяють їм перевозити великі групи людей? Компанії та ФОПи і раніше перевіряли кожного кандидата на водія мікроавтобуса, але тепер зробити це буде значно простіше і швидше.

У тому числі - за кордоном. Користуватися сервісом зможуть також в інших країнах, наприклад, в Польщі, Румунії, Італії, Німеччині та ін., Куди часто з метою підзаробити їдуть українці в ролі водіїв автобусів, вантажних комерційних фургонів, фур. Але спочатку працівникам доведеться обміняти українські права на національний документ тієї держави, в якому вони планують займатися перевезеннями. Для того, щоб іноземці могли перевірити водійське посвідчення у наших співгромадян, була створена англомовна версія сервісу. Перекласти інтерфейс в потрібний мовний режим виходить з одного натискання на екран смартфона.

Запустити перевірку за допомогою сервісу просто. Все, що для цього потрібно, це ввести три букви серії документа водія і його шестизначний номер. У відповідь ви отримаєте дані з Єдиного реєстру МВС, які зазначені в посвідченні, за винятком особистих даних його власника.

Це дуже зручно, але не всім доступно. Перевірити таким чином права можна буде тільки у тих, хто отримав їх не раніше 2013 року. Водіїв зі стажем понад сім років ідетифікувати з мобільного не вийде.

На сайті відомства існують і інші додатки, завдяки яким можна перевірити документи, свідоцтво про реєстрацію машини, а ще переглянути маршрути, щоб удосконалити навички водіння і протестувати онлайн на спеціальному тренажері свої знання правил дорожнього руху.

Це ніколи не буде зайвим, а особливо, якщо ви вирішили провести переобладнання мікроавтобуса і пересісти з-за керма вантажного, за кермо пасажирського транспорту. Майстри компанії Bus Service оформлять ваше замовлення, допоможуть визначитися з дизайном салону, і проведуть переобладнання, ціна на яке у нас доступна, без шкоди для якості. А у вас, як у пішохода, з'явитися трохи часу для того, щоб освіжити наявні знання про ПДР, навчитися новому і розібратися в принципі роботи сучасних сервісів для автовласників.

Джерело - Головний сервісний центр МВС

схожі статті