Пн - Пт

9:00 - 17:00

Переобладнання: види вантажних фургонів

 

Життєві ситуації бувають різними. Іноді трапляється, що доводиться діяти за обставинами і змінювати рід діяльності. Особливо актуально це стало в наш час, пов'язане з появою і поширенням коронавирусної інфекції. Хоча і досі зміна професії або способу заробітку грошей були актуальними. Взяти хоча б переобладнання вантажного мікроавтобуса на його пасажирський варіант. Цю послугу замовляли і замовляють багато водіїв, чиї фургони перестали приносити їм користь у оригінальному виконанні, тоді як їх переробка на пасажирський і не тільки варіант може в корені змінити становище.

Про те, що і чималий бус і компактний комерційний фургон реально перекроїти на їх пасажирські версії знають всі. Головне, вибрати грамотних фахівців, які професійно втілять все задумане на практиці. Але далеко не всіх власників стандартних заводських «каблуків» цікавить переобладнання вантажного транспорту на пасажирський. Трапляється, що потрібен саме вантажний варіант машини, але модифікований, вдосконалений або обладнаний відповідно до специфіки сфери діяльності власника.

Насправді видів переобладнання вантажних авто багато. Просто найбільш популярна послуга трохи витіснила інші її варіанти, про які вважаємо не зайвим нагадати водіям.

Крім класичної переробки виділяють: подовження вантажного мікроавтобуса способом встановлення на нього бортової платформи; монтаж європлатформи; встановлення фургона; комплектація маніпулятором.

У першому випадку подовження вантажівки відбувається за рахунок встановлення на шасі нової або додаткової бортової платформи. Її приварюють до інших частин конструкції. Простими словами, останню зміцнюють поздовжніми балками і ними ж коректують загальний підсумковий розмір платформи - місця, куди в подальшому будуть укладати важкі вантажі для їх транспортування. Іноді на неї встановлюють і борти, що дозволяє перевозити ліс, метал і навіть інші авто, спецтехніку.

Монтаж європлатформою трохи відрізняється. Конструкцію встановлюють на шасі вантажівки, на додачу монтуючи тент для накриття. Такого роду платформа являє собою якусь коробку з основою з алюмінієвих або сталевих труб. Часто такі машини використовують для доставки продуктів, техніки, деревини, невеликих вантажів і т.д. На тент часто завдають фірмовий логотип, коротку інформацію про послуги, що надаються і контактні дані, такі як номери телефонів, сайт, якщо такий є, іншу рекламу.

Коли ми говоримо про фургон, маємо на увазі закритий кузов з жорсткими стінками і дахом, що фіксується на шасі ТЗ. Виділяють кілька типів фургонів, класифікація яких залежить від продукції, що вони перевозять. Найпопулярнішими є фургони для перевезення промислових товарів, меблів. Вони не вимагають теплоізоляції, при цьому здатні уберегти вантаж від можливих впливів ззовні, наприклад, несприятливі погодні умови. Тим, для кого температура в кузові має значення, варто звернути увагу на ізотермічний фургон. Його особливість в наявності теплоізоляції, адже часто в такому авто перевозять вантаж, для якого важливий температурний режим. Ще один тип - рефрижераторні фургони, мають спеціальні холодильники, використовуються у випадках, коли переміщуваний товар не може зберігатися без охолодження. Окремо виділяють суцільнометалеві фургони, в яких кузов виглядає злитим з кабіною.

Повернемося до видів переобладнання вантажних авто. Останній з них, згідно з нашою систематизацією - комплектація маніпулятором. Але треба врахувати, що без попереднього оформлення дозвільних документів таке оснащення вважається незаконним. До слова, будь-яка переробка веде за собою документальну тяганину, переоформлення машини в сервісних центрах МВС, займатися яким власнику автотранспорту не завжди є коли. Щоб допомогти клієнтам уникнути всіх цих формальностей в компанії Bus Service є кваліфіковані співробітники, які можуть допомогти вирішити це питання за своїх клієнтів. Навіть якщо замовники приїхали на переробку з іншого міста - це не проблема. Оформляти папери можна не тільки за місцем проживання або фактичної реєстрації. В такому випадку співробітники пройдуть всі необхідні інстанції і відправлять їм документи зручною для них службою доставки. Звичайно, переобладнання потрібного виду теж проведуть на рівні - якісно і в обумовлені терміни. Звертайтеся в Bus Service, що в місті Бердичеві та самі в цьому переконаєтеся.

схожі статті