Пн - Пт

9:00 - 17:00

Коли перетяжка салону авто - це зайве?

 

Салон транспортного засобу схильний до зносу. І неважливо, це особисте авто або робоче. Приходить час, коли покриття крісел, стін, підлоги, стелі перестає виглядати презентабельно. Тоді постає питання про його заміну. Перетяжка салону здатна змінити транспортний засіб до невпізнання. Але не всі водії відразу вдаються до неї, роблячи ставку на чистку покриттів і косметичний ремонт. Пояснюють це тим, що в окремих випадках перетяжка салону авто - це зайве. Особливо, на початкових етапах, коли псування матерії на окремих елементах незначне.

Але чи так це насправді? Спробуємо розібратися.

Невеликі потертості і дрібні подряпини з'являться на матерії і пластикових поверхнях в будь-якому випадку. Уберегти транспорт від цього неможливо. Навіть у самих акуратних і педантичних автовласників в їх салонах згодом такі теж виникнуть. Є тільки один спосіб їх уникнути - це не їздити на автомобілі взагалі. А такий варіант - не варіант.

Якщо проблема є, значить її треба вирішувати: вчасно почистити, підфарбувати, місцями підшити. Інакше вона тільки посилиться. Найекономніші намагаються виконати все це самостійно. Але ефект не завжди виправдовує очікування. Тільки в теорії ця робота може здатися легкою. На ділі - це дуже трудомісткий процес. Він забирає багато часу і сил, вимагає дотримання черговості робіт, інакше є ризик пошкодити вже зроблене.

Перш ніж приступити безпосередньо до роботи, доведеться спочатку простудіювати не одну профільну статтю або переглянути тематичні відео, яких сьогодні предостатньо в мережі. Після освоєння теорії, зайнятися математичними розрахунками, тому що треба знати кількість тканини, що знадобиться для обтягування сидінь і диванів, карт дверей, стельового простору і інших деталей по необхідності. Потім - грамотно розкроїти матерію, з огляду на її якісні характеристики, можливість усадки і розтягування, схильність до зовнішніх факторів, стирання, вигорання і інших впливів ззовні. А у натуральної шкіри, еко шкіри, алькантари і текстилю вони свої. Далі має бути зшити все і обтягнути заготовками елементи салону. При чому зробити це естетично, уникаючи нерівностей, складок, провисання.

Як бачимо, швидко провести таку реконструкцію без чиєїсь допомоги не вийде. Тобто, вкладення грошей не уникнути в будь-якому випадку, навіть при самодіяльності, адже матеріали і комплектуючі теж треба купити. Так чи варта гра свічок? Практично кожен автомобіліст стежить за своєю машиною, періодично проводить прибирання в салоні, очищає поверхні від пилу і бруду, поправляє фарбу і т.п. Сучасні виробники автомобільної косметики пропонують широкий вибір різних доглядових засобів, за допомогою яких підтримати салон автомобіля в порядку можна довгий час. Так якщо, раз вже і вони не допомагають, значить зміни потрібні кардинальні.

Відстрочити перетяжку якщо і вийде, то ненадовго. А гроші на «косметику» вже будуть витрачені, тоді як вони могли стати вкладенням до суми на комплексну заміну покриттів елементів салону на нові, зміну обридлого дизайну та інші послуги професіоналів сфери. Як бачимо, перетяжка салону все ж вигідніше, ніж постійне втручання і безперервні доробки, що вимагають і грошей, і сил, і часу, і терпіння. Тому, як нам здається, не варто говорити про неї, як про щось зайве і те, що можна замінити чищенням і штопанням.

Кваліфіковані фахівці з компанії Bus Service з Бердичева виконають перетяжку салону автомобіля швидко і якісно, за ціною, яка не зробить дірку в бюджеті. Вартість залежить від того, яким текстилем проводиться перетяжка, комплексна вона або часткова, чи буде вона доповнена побажаннями щодо вдосконалення транспорту і інших подібних аспектів. Озвучивши професіоналам Bus Service свій бюджет, можете бути впевненими, що вони підберуть для вас ідеальний варіант оформлення салону, узгодять його з вами і якісно реалізують на практиці.

схожі статті