Пн - Пт

9:00 - 17:00

Клей для перетяжки салону авто: купити - не можна зварити

 

Щоб перетяжка салону автомобіля увінчалася успіхом, потрібно довірити його професіоналам. Тільки в цьому випадку будете впевнені, що ваша машина в надійних руках, а для переробки використовуються якісні матеріали, запчастини і комплектуючі. Від вибору останніх залежить багато чого, в тому числі і ціна. Сидіння в шкірі обійдуться недешево, альтернативна еко шкіра або алькантара коштуватимуть дешевше, самим бюджетним варіантом стане текстильна обшивка.

Але яке покриття для крісел, дверей або стелі ви б не вибрали, що б не постелили на підлогу, практично на кожному етапі вам знадобиться клей для перетяжки салону автомобіля. Краще, щоб він був належний за якістю, інакше вся робота може зійти нанівець.

Найчастіше фахівці обшивок використовують в роботі нарит. Він складається з хлоропренового каучуку, тому часто його так і називають поліхлоропренового або поліуретановим клеєм. Він хороший не тільки для автомобільної промисловості. Характеристики даного продукту дозволяють однаково успішно використовувати його при виготовленні/ремонті взуття, а також в меблевому виробництві. Цей клей стійко витримує перепади температур, добре поводиться і при солідному + С, і коли значок термометра стрімко опускається вниз. Крім того, різновидів клею і форм його випуску багато, що значно спрощує майстрам роботу з ним. Виділяють гарячий клей, клей для пластика (пластмаси), для латекса і поклейки текстилю, шкіри і її еко замінника, для лінолеуму, в аерозолі, клей ПВХ (рідкий пластик), клей БФ (полімеризуючий бутіраль фенольний).

Від призначення, опису продукту і його виробника залежить ціна. Найпопулярнішими серед профі на спеціалізованих СТО є всім відомі Клей 88, Хімік-Плюс 88, Kenda Farben, Presto, SAR-306, Ultimate Adgeziv, Bochem Boterm GTA і багато інших. Всі вони випускаються в різній за обсягом упаковці, щоб покупці могли не набирати маленьких тюбиків в разі, якщо у них за планом великий фронт роботи і, навпаки, не купували велику фасовку, якщо майбутня поклейка не масштабна.

Деякі любителі в гонитві за грошима беруть зі своїх клієнтів кошти нібито на дорогий клей, а на ділі використовують неякісну продукцію. Або ще гірше - самі варять клей. Порад в інтернеті багато, купити онлайн складові для «рецепта» теж не складає труднощів. Ось деякі особливо економні персонажі і намагаються здешевити процес обклеювання салону копійчаними засобами. Почнемо з того, що це - небезпечно. При нагріванні компоненти будуть погано пахнути, а запах цей небезпечний для здоров'я. Якщо надихатися парами смол, ефірів каніфолі, каучуку хлоропренового, можна нашкодити самому собі. Підсумок такого отруєння може бути плачевним. Так як саморобний клей вимагає варіння, інакше з'єднати компоненти неможливо, економію такого роду списуємо з рахунків відразу, навіть якщо блогеру, пропагує варіння клею, останнє вдалося.

Краще звернутися до кваліфікованих фахівців Вus Service в Бердичеві, які проведуть перетяжку салону автомобіля грамотно, зі знанням справи, використовуючи при цьому тільки відмінні матеріали, в тому числі клей.

схожі статті