Пн - Пт

9:00 - 17:00

Чим обшити вантажний відсік мікроавтобуса

 

Під час карантину доставка товарів вийшла на новий рівень. Багато підприємливих людей, залишившись без роботи, почали приймати замовлення на доставку продуктів, побутової хімії, предметів першої необхідності і т.д. та привозити їх клієнтам додому, за вказаною адресою. Але якщо перевезти такі товари можна і на легковому авто, то для транспортування більш габаритних вантажів потрібен мінімум вантажний мікроавтобус.

Власники вантажного транспорту і навіть комерційних фургонів в більшості своїй використовують машину в якості основного або додаткового заробітку. Але часто трапляється, що в процесі завантаження/розвантаження страждає багажник авто. Тоді необхідна обшивка вантажного відсіку мікроавтобуса. Якщо вчасно її не провести, ситуація тільки погіршиться. Деякі водії вважають за краще попередити проблему, а не вирішувати її. Тому спочатку замовляють послугу у фахівців, а тільки тоді починають займатися перевезенням.

Справа не тільки в естетиці, як вважає багато хто. Якісна обшивка здатна захистити від вм'ятин і подряпин, які згодом призведуть до появи корозії і руйнування металу, що дорого коштує. Це перша і основна причина, по якій економити на обшивці вантажного відсіку не слід.

Провести її можна по-різному. Але спочатку треба розуміти, на який результат ви розраховуєте. Для перевезення різнопланових вантажів, в тому числі – нестійких до низьких температур або перепадів температури взагалі, ідеально підійде комплексна обшивка з утепленням. Для її проведення використовуються якісні теплоізоляційні матеріали, за допомогою яких градус в багажному відсіці буде залишатися таким, як треба.

Замовляти послугу частково (окремо підлогу, стелю або стіни) - означає бути готовим до того, що незахищену ділянку все-таки може бути пошкоджено. Звісно, так дешевше спочатку, але не завжди вигідніше в результаті.

Обшити вантажний відсік буса вам запропонують фанерою або алюмінієм. З приводу дерева можна не переживати. Сьогодні для виконання таких робіт використовується спеціальний матеріал, він витривалий, стійкий до води, забруднень. Плюс в тому, що його поверхня відносно м'яка, і вантаж, який може впасти під час транспортування, не розіб'ється при ударі об неї. Сама фанера при цьому захистить мікроавтобус від механічних пошкоджень і продовжить термін його використання. А ще допоможе частково обезшумити і провести теплоізоляцію відділення. Обшивка фанерою припала до душі багатьом водіям, але все ж за кількістю запитів вона поступається алюмінієвій.

Метал міцніший, він дозволяє перевозити будь-які вантажі, навіть колючо-ріжучі, під ним зручно приховувати нерівності. Алюміній з легкістю захистить днище автомобіля від вологи, конденсату. Шумоізоляційні якості - високі. У догляді він невибагливий, поверхня легко миється водою, максимум - з додаванням мила. Але в порівнянні з фанерою і він має свої недоліки. У холодну пору метал не додасть тепла і не обігріє.

Щоб остаточно визначиться, чим обшити вантажний відсік мікроавтобуса, звертайтеся до професіоналів Bus Service. Фахівці компанії проконсультують вас щодо кожного варіанту, допоможуть зважити всі «за» і «проти» та грамотно проведуть обшивку багажника якісними матеріалами й за доступною ціною.

схожі статті